Strona polickich NGO

Jesteśmy, działamy

Puchar Bałtyku im. Wojciecha Klęsk - Kołobrzeg 2017

Ogromny sukces w Pucharze Bałtyku im. Wojciecha Klęsk, który odbywał się w Kołobrzegu, zdobyły młode zawodniczki Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej. W kategorii Młodziczek Puchar zdobyła para: Oliwia Poreda i Martyna Trościanko. Drugie i czwarte miejsca w tej samej kategorii wiekowej zdobyły kolejno pary : Kalina Bik i Julia Lewandowska oraz Weronika Czajkowska i Weronika Prabucka. Wszystkie zawodniczki do sukcesu poprowadziła Joanna Gl...

Drugi nabór do programu „KLUB”

Ministerstwo Sportu i Turystki przeprowadza drugi nabór do programu „KLUB”. Istnieje ponowna szansa pozyskania dodatkowych środków finansowych, pomocnych w działalności klubów sportowych, które nie uzyskały dofinansowania w pierwszym naborze. Termin składania wniosków mija 14 lipca 2017 r. Wszelkie dodatkowe informacje, w tym wzór wniosku, znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Siatkowej Piłce Plażowej - Kołobrzeg 2017

W niedzielę 04-06-2017r zakończyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkowej Piłce Plażowej grup młodzieżowych dziewcząt i chłopców, które odbyły się na plaży w Kołobrzegu.
Zawody te zakończyły się ogromnym sukcesem zawodniczek reprezentujących Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „Chemik”
W piątek – 02.06.2017r rywalizowały Młodziczki. Podopieczne Joanny Gliwy zdobyły dwa najcenniejsze medale oraz czwarte miejsce.
Tytuł Mistrzowski i złoty medal zdobyła para Oliwia Poreda i Martyna Trościanko.
Drugie miejsce i srebrny medal zdobyła para Kalina Bik i Julia Lewandowska. Tuż za podium uplasowała się para Klaudia Telus i Weronika Czajkowska.
W sobotę 03.06.2017r rywalizowały Kad...