Strona polickich NGO

Jesteśmy, działamy

IX Piknik Organizacji Pozarządowych w Policach

Pomimo niesprzyjającej aury, w sobotę 09 września 2017r odbył się IX Piknik Organizacji Pozarządowych w Policach. Podobnie jak w latach ubiegłych, Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „Chemik” wzięło udział wspólnie z dwudziestoma innymi organizacjami pozarządowymi zarejestrowanymi w Powiacie Polickim.

Po raz pierwszy Piknik odbył się na deptaku przy ul. Zamenhofa. Lokalizacja została bardzo trafnie wybrana. Przez stoiska Organizacji Pozarządowych przewinęło się bardzo dużo mieszkańców nie tylko Polic, ale też i sąsiednich miejscowości. Występy artystyczne, poczęstunki przygotowane przez organizatorów oraz dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci i k...

Puchar Bałtyku im. Wojciecha Klęsk - Kołobrzeg 2017

Ogromny sukces w Pucharze Bałtyku im. Wojciecha Klęsk, który odbywał się w Kołobrzegu, zdobyły młode zawodniczki Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej. W kategorii Młodziczek Puchar zdobyła para: Oliwia Poreda i Martyna Trościanko. Drugie i czwarte miejsca w tej samej kategorii wiekowej zdobyły kolejno pary : Kalina Bik i Julia Lewandowska oraz Weronika Czajkowska i Weronika Prabucka. Wszystkie zawodniczki do sukcesu poprowadziła Joanna Gl...

Drugi nabór do programu „KLUB”

Ministerstwo Sportu i Turystki przeprowadza drugi nabór do programu „KLUB”. Istnieje ponowna szansa pozyskania dodatkowych środków finansowych, pomocnych w działalności klubów sportowych, które nie uzyskały dofinansowania w pierwszym naborze. Termin składania wniosków mija 14 lipca 2017 r. Wszelkie dodatkowe informacje, w tym wzór wniosku, znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Siatkowej Piłce Plażowej - Kołobrzeg 2017

W niedzielę 04-06-2017r zakończyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkowej Piłce Plażowej grup młodzieżowych dziewcząt i chłopców, które odbyły się na plaży w Kołobrzegu.
Zawody te zakończyły się ogromnym sukcesem zawodniczek reprezentujących Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „Chemik”
W piątek – 02.06.2017r rywalizowały Młodziczki. Podopieczne Joanny Gliwy zdobyły dwa najcenniejsze medale oraz czwarte miejsce.
Tytuł Mistrzowski i złoty medal zdobyła para Oliwia Poreda i Martyna Trościanko.
Drugie miejsce i srebrny medal zdobyła para Kalina Bik i Julia Lewandowska. Tuż za podium uplasowała się para Klaudia Telus i Weronika Czajkowska.
W sobotę 03.06.2017r rywalizowały Kad...