Strona polickich NGO

Jesteśmy, działamy

XI Piknik organizacji pozarządowych "Jesteśmy, działamy"

 • 9 września 2017
 • 9 października 2017
 • Deptak, ul. Zamenhofa

W roku 2017 Piknik Organizacji Pozarządowych w Policach odbędzie się już po raz jedenasty, ale po raz pierwszy  Gmina Police organizuje go wspólnie z powiatem polickim. Impreza zaplanowana jest na  9 września 2017 r. w godzinach od 12:00 do 16:00,  na deptaku przy ul. Zamenhofa w PolicachDo udziału zgłosiło się ponad 20 organizacji, które zaprezentują się na stoiskach zainteresowanym mieszkańcom. Będą też dodatkowe atrakcje: danie z grilla, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, konkursy z nagrodami.

Doroczny piknik to dla organizacji pozarządowych okazja do przedstawienia swoich osiągnięć, ale przede wszystkim  do pokazania, gdzie można szukać wsparcia w różnych sytuacjach życiowych. S...

Spotkanie dotyczące mikrodotacji z Programu Społecznik

 • 28 czerwca 2017
 • 28 czerwca 2017
 • Urząd Miejski w Policach

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z Gminy Police, które chciałyby pozyskać mikrodotację w wysokości maksymalnie 3000 zł na realizację oddolnych inicjatyw aktywizujących społeczeństwo z województwa zachodniopomorskiego w ramach Programu „Społecznik” finansowanego ze środków Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Spotkanie poprowadzi lokalny animator programu, który nie tylko przedstawi założenia programowe, ale także podpowie jak prawidłowo wypełnić wniosek i jakich błędów należy unikać aby wniosek został wysoko oceniony. Będzie również możliwość indywidualnego skonsultowania swojego pomysłu z wymogami programu.

Spotkanie odbędzie się 28 cze...

Spotkanie z przedstawicielami NGO

 • 12 czerwca 2017
 • 12 czerwca 2017
 • Urząd Miejski w Policach

12 czerwca br. (poniedziałek) w Urzędzie Miejskim w Policach przy ul. Batorego 3 o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie i na rzecz mieszkańców gminy Police. Celem spotkania jest omówienie założeń budżetowych dotyczących współpracy Gminy Police z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego w roku 2018. Ponadto na spotkaniu zostanie przedstawiona platforma internetowa dla polickich organizacji pozarządowych oraz informacja dotycząca corocznego Pikniku Organizacji Pozarządowych. Ramowy plan spotkania przedstawia się następująco:

 1. Przedstawienie sprawozdania z programu współpracy z organizac
 2. ...